PRACA Z CIAŁEM

Jestem masażystką – z pasji i wykształcenia, ten zawód wybrałam sobie już jako nastolatka. Pracjuę z ludźmi, którzy borykają się z różnego rodzaju dolegliwościami – fizycznymi, psychicznymi, emocjonalnymi, bo wszystko to znajduje swoje odzwierciedlenie w ciele. Ludzie często są tak ponapinani, że nie są w stanie poczuć delikatnego bodźca, żyją jakby w pancerzu… Moim zadaniem jest praca z tym, co ich blokuje przed odczuciem flow. Pracuję różnymi technikai i wsłuchuję się w ciało, jak reaguje.

Używam swojej wiedzy i intuicji. Rozmawiam i szukam przyczyn dyskomfortu. Wierzę, że „uważność rozpuszcza napięcia”, czyli skupienie się na drugim człowieku, wykorzystanie umiejętności, które mam i empatyczna obecność działa lecząco i kojąco.

Zależy mi na komforcie moich klientów, ale i rozwijaniu w nich samoświadomości, kontaktu z własnym ciałem i tym, co próbuje powiedzieć przez różnego rodzaju symptomy. Rozwijam się i szukam różnych rozwiązań. Kształcę sie, czytam i poznaję sama siebie przez jogę, wspinanie i taniec. Uważam, że dzięki przyjaźni z własnym ciałem możemy uzyskać dostęp do pokładów mocy i siły, które drzemią w nas samych i tylko czekają na odkrycie...